تهران بلوار فردوس غرب خيابان بهار جنوبي خيابان ارم شرقي
پشت هايپر استار پلاک5 واحد44
02188016698
09391969950
info@piyadero.ir
support@piyadero.ir

چرا باید تبلیغات اینترنتی داشته باشیم و چه نوع تبلیغاتی باید انجام دهیم ؟


تبلیغات اینترنتی به مفهوم عام آن یعنی هر نوع فعالیت برای معرفی محصول و خدمات در اینترنت می باشد. در ایران حدود ۴۰ سال قبل تلویزیون را “رسانه نوین” خطاب می کردند. واقعا باور دارم که امروز، شاهراه تبلیغات در ایران، اینترنت است و هر کسب و کار جدی برای بقا و گسترش خود، باید در این مسیر قدم گذارد. کمپین‌های تبلیغات اینترنتی، برنامه‌ریزی هوشمندانه برای حضور در این عرصه است تا با کمترین هزینه، بتوانید بیشترین بازدهی را به دست آورید.

تبلیغات از طریق بنرهای مختلف جهت انتشار در وب سایتهای پربازدید . امروزه برای خواندن اخبار روز و مهم بجای روزنامه ها این سایتها هستند که این امر را انجام میدهند . حضور در همچین سایتهایی یکی از بهترین و مثمر ثمرترین راههای تبلیغ می باشد .

تبلیغ از طریق کانالهای پربازدید تلگرام . نرم افزار پیام رسان تلگرام در ایران دارای محبوب روز افزون می باشد ، که باعث شده تا ما باکانلهای مختلفی رو برو بشیم که هر ساعت برای ما مطلب یا خبر جدیدی دارند . در حال حاضر ۷۰% اینترنت کشور از طریق موبایلها مصرف می شود . بنر تبلیغاتی در کانالهای پربازدید تلگرام یکی از راههای تبلیغی مثمر ثمر حال حاضر ایران است ( جایگزین تبلیغات  sms)

تبلیغات از طریق موتورهای جستجو (گوگل) . کاربران اینترنت برای بدست آوردن هر نوع اطلاعاتی به موتورهای جستجو مراجعه می کنند. جستجو در گوگل و دیدن وب سایتی که اولین لینک جستجو گوگل هست ، تبدیل به بهترین تبلیغ در تمامی دنیا شده است . با پرداخت هزینه به گوگل می توان این جایگاه رو بدست آورد .


Comments

  1. ممنون از اطلاعات خوبی که قرار دادید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *