تهران بلوار فردوس غرب خيابان بهار جنوبي خيابان ارم شرقي
پشت هايپر استار پلاک5 واحد44
02188016698
09391969950
info@piyadero.ir
support@piyadero.ir

چرا باید طراحی جدید برای وب سایت داشته باشیم ؟


خیلی پیش اومده که مدیران شرکت ها به خودشون میگن “ما نیازی به بروزرسانی سایت  نداریم ، مشتری ها دیگه ما رو میشناسن، نمیان تو سایت، مستقیم زنگ میزنن ، تبلیغات دیداری برای ما خیلی بهتره ، من خودم اصلا از جستجو در اینترنت استفاده نمی کنم”. اما واقعا الآن تو عصر اینترنت، اگه سایت مناسب نداشته باشید یا سایتتون زیبا و کاربر پسند نباشه و همچنین از رتبه خوبی در سطح اینترنت بر خوردار نباشه، با کمال تاسف باید خدمتتون عرض کنم دارید ذره ذره پولتونو از دست میدید.

این سئوال کلیدی رو چند بار از خودتون بپرسید :

یک وب سایت چه میزان میتواند در بهبود کسب و کار من تاثیر داشته باشد؟

وب سایت معمولا اولین نقطه تماس مشتریان و آشنایی با برند شما می باشد که موجب می شود آگاهی مشتریان نسبت به برند تجاری افزایش یابد. داشتن وب سایت سبب می شود که اطمینان مشتریان افزایش یابد .

چند تا سئوال از خودمون بپرسیم و صداقانه جواب بدیم :

  • وب سایت ما زیباست ؟
  • وب سایت ما کاربر پسنده ؟
  • چند درصد مشتریان ما از طریق وب سایت با ما آشنا شدن ؟
  • چند درصد مشتریان فعال حاضر در سطح اینترنت را بسمت خودمون جذب می کنیم ؟
  • رقبای ما در زمینه حضور در دنیای اینترنت چقدر از ما جلوتر هستند ؟

توجه داشته باشید که یک وب سایت ضعیف و غیر حرفه‌ای می‌تواند خسارات زیادی را به شما وارد نماید. یک وب سایت غیر حرفه‌ای مانند یک جنس تقلبی در فروشگاه شما است و در اولین بازدید تصویر نادرستی را در ذهن مشتری شما ایجاد می‌کند. لذا توجه داشته باشید که وب سایت شناسنامه شما در دنیای وب است و ارائه بهترین چهره از فعالیت شما، در دید مشتری خواهد بود .

به عبارتی داشتن وب سایت به تنهایی سبب موفقیت در کسب  و کار نمی شود بلکه لازم است تا برای  بهبود آن در بازه های زمانی مختلف تلاش شود.

در یک وب سایت تجاری تجربه کاربری از اهمیت ویژه ای برخوردار است. تجربه کاربری عبارت است ازهر گونه تعامل کاربر با محصولات, شرکت, و نام تجاری کسب و کار شما. به عبارتی تمام المان های سایت شما باید به گونه ای باشد که به راحتی در دسترس کاربران قرار گیرد و اصول سادگی به همراه جذابیت در سایت شما ایجاد شده باشد.

وقتی مشتری ها یه وب سایت شکیل از شرکت شما ببینند ،بیشتر بهش اعتماد می کنند، این مسئله برعکسش هم صادقه. یه سایت قدیمی باعث میشه خریدار بهتون اعتماد نکنه و این احساس رو پیدا کنه که شما اصلا به کارتون اهمیتی نمی دید. به اضافه، سایت میتونه در مقابل رقیب هاتون بهتون ارزش بده. اگه وب سایت شما با در نظر گرفتن کاربر و برای اونها طراحی شده باشه، دیگه مهم نیست رقباتون چقدر بزرگند چون دارید تو یه زمین برابر بازی می کنید و میتونید رقابت کنید.

در واقع وب سایت ، دفتر کار دوم شماست به بیان دیگر شاید مشتریان ۲۴ ساعته به شما دسترسی نداشته باشند، اما در هر زمان و مکانی می‌توانند به وب سایت شما مراجعه کنند.

دنیای مجازی و اینترنت در حال تبدیل شدن به یک مسئله اساسی در موفقیت کسب ‌و کارهای امروزی است، خواه کسب‌وکار به صورت فیزیکی یا مبتنی بر دنیای مجازی فعالیت کند. جذب کردن مشتریان بالقوه از طریق یک وب‌سایت خود، کار مشکلی است؛ اما علاقه‌مند نمودن و نگهداری آنان نیز کار مشکل‌تری است.

ایجاد وب سایت تجاری سبب می شود که اعتبار کسب  کار شما افزایش یابد و رضایت و آسودگی مشتریان شما بهبود یابد ولی یک نکته اهمیت دارد که وب سایت ها نیاز به پشتیبانی قوی دارند. اگر از تخصص لازم برای پشتیبانی وب سایت برخوردار نیستید این فرایند را به افراد متخصص واگذار کنید.

ما با آنالیز، مشاوره و ارائه راهکارهای هدفمند و کارآمد و با در نظر گرفتن رنگ و ساختار سازمانی، نوع فعالیت، هدف و درخواست مشتریان گرامی بهترین خدمات را ارائه که باعث رونق هرچه بیشتر تجارت شما می شود و بهترین نتایج را تضمین خواهیم کرد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *